Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

Włochy

Włochy / Włochy / Włochy

Włochy

PIELGRZYMKA

POLECAMY

Profil: pielgrzymka, wycieczka, zagraniczne

Cena: 3 950 zł + 150 €

Rezerwuj Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

 • tel. 71 329 55 11
 • kom. 609 957 575
 • Poniedziałek - Czwartek 9:00-17:00
  Piątek 12:00-17:00

Opis:

Wenecja - Padwa - Florencja - Asyż - Rzym -Neapol - Pompeje - San Giovani Rottondo - Bari

Dzień 1 [01.05]
Spotkanie na lotnisku we Wrocławiu.Odprawa, wylot do Wenecji. Zwiedzanie miasta,spacer uliczkami miasta do Ponte Rialto,nawiedzenie Bazyliki św. Marka. Przejazd do hotelu.Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2 [02.05]
Śniadanie. Przejazd do Padwy. ZwiedzanieBazyliki św. Antoniego, Msza św., zwiedzanie miasta.
Przejazd do hotelu. Przejazd do Florencji. Zwiedzanie:Katedra Matki Bożej Kwietnej, Świętej MatkiNowennej we Florencji (Bazylika), Kościół San Miniatoal. Góra, Pałac Medyceuszy, Bazylika ŚwiętegoWawrzyńca. Przejazd do hotelu, obiadokolacja inocleg.

Dzień 3 [03.05]
Śniadanie. Przejazd do Asyżu:zwiedzaniemiasta Św. Franciszka: Porcjunkula-miejscepowołania Zakonu FranciszkanównastępnieBazylika Św. Franciszka z zabytkowymifreskamiGiotto i Cimabue, spacer uliczkamiuroczegomiasta do Kościoła Św. Klary. Przejazddomiejscowości Cascia. Nawiedzenie Sanktuariumigrobu Św. Rity- patronki od spraw trudnychiniemożliwych. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4 [04.05]
Śniadanie. Przejazd do Watykanu-zwiedzanieBazyliki Św. Piotra wraz z modlitwąprzy grobie Św. JanaPawła II. Po południuzwiedzanie Rzymu: Fontanna diTrevi oraz SchodyHiszpańskie, Bazylika Św. Jana naLateranie orazŚwięte Schody. Przejazd dohotelu.Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5 [05.10]
Dalsze zwiedzanie Rzymu: BazylikaMatkiBożej Śnieżńej, Bazylika Św. Pawła za Muramiorazczęść Rzymu starożytnego: Piazza Navona,Pantheon, Koloseum (z zewnątrz), ForumRomanum.Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6 [06.05]
Śniadanie. Przejazd do Neapolu - spacerstarówką oraz przejście do grobu Ojca Dolindo.Następnie przejazd do Pompei – nawiedzenieBazyliki Matki Bożej Pompejańskiej.Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7 [07.05]
Śniadanie. Przejazd do San Giovanni Rotondo.Zwiedzanie miejsc związanych ze św. Ojcem Pio: GróbOjca Pio, kościół, cela, krucyfiks, konfesjonał, SzpitalUlgi w Cierpieniu. Udział w nabożeństwie.

Dzień 8 [08.05]
Śniadanie wyjazd na Monte San Angelo, gdzieznajduje się jedyny kościół - Grota św. MichałaArchanioła, niepoświęcony ręką ludzką. Powrót dohotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 9 [09.05]
Śniadanie, przejazd do Bari - stolicyregionu Apulia: Bazylika św. Mikołaja z relikwiamiświętego, gdzie pochowana jest również BonaSforza. Przejazd na lotnisko wylot do Wrocławia.

 

UWAGA! Program jest ramowy i kolejnośćzwiedzania może ulec zmianie.

W cenie:

 • Bilety lotnicze
 • przejazd autokarem
 • noclegi w hotelach(śniadania i obiadokolacje)
 • ubezpieczenie KL 20000 euro, NNW 15000 zł, BP1000zł wraz z rozszerzeniem o choroby przewlekłe
 • opieka pilota-przewodnika na całej trasie pielgrzymki
 • opieka duszpasterska oraz rezerwacja mszy świętych
 • opłata za TFG oraz TFP

Uwagi:

Plan:

Galeria:

Włochy/1
Włochy/2
Włochy/3
Włochy/4
Włochy/5
Włochy/6
Włochy/7
Włochy/8
Włochy/9
Włochy/10

Terminy

please wait...

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...