Główna  /  Wczasy  /  Krajowe

POLSKA WSCHODNIA

Polska / Polska / Polska

POLSKA WSCHODNIA

Profil: krajowe, pielgrzymka, wycieczka

Cena: 1 150 zł

wyżywienieHB
termin / Na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

 • tel. 71 329 55 11
 • kom. 609 957 575
 • Poniedziałek - Czwartek 9:00-17:00
  Piątek 12:00-17:00

Opis:

SANDOMIERZ – KODEŃ (Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podlasia) - GRABARKA (serce Prawosławia) – BIAŁOWIEŻA (Rezerwat Żubrów i Białowieski Park Narodowy) – KRUSZYNIANY (u Tatarów) – SUPRAŚL (Muzeum Ikon i Monastyr)- SOKÓŁKA (miejsce cudu eucharystycznego)- NIEPOKALANÓW (Sanktuarium NMP Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask i św. Maksymiliana Marii Kolbego)

 

Dzień 1: 
Wyjazd z ustalonego miejsca o godz. 04.00, przejazd na Lubelszczyznę do uroczego miasteczka Sandomierz, pięknie położony nad Wisłą: rynek, Bazylika Katedralna z XIV w. Obiadokolacja i nocleg w miejscowości Kodeń.
Dzień 2: 
Śniadanie, nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podlasia w Kodniu. Następnie przejazd do Grabarki, centrum prawosławia w Polsce: Święta Góra -Wzgórze Krzyży. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 3: 
Śniadanie, przejazd do Białowieży – miasto leżące na terenie Białowieskiego Parku Narodowego znajdującej się na liście UNESCO, wejście do Muzeum Białowieskiego Parku Narodowego. Następnie przejazd do Kruszynian, miejscowość wielu wyznań: muzułmańskiego, prawosławnego, katolickiego. Do dziś mieszka tam również niewielka mniejszość tatarska. W miejscowości można zwiedzać m.in. drewniany meczet muzułmański oraz cmentarz muzułmański. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 4: 
Śniadanie, przejazd do miejscowości Supraśl – niezwykle ciekawe i bardzo bogate w eksponaty Muzeum Ikon oraz jeden z większych na terenach wschodnich Monastyr. Po południu przejazd do Sokółki, gdzie w Kościele św. Antoniego Padewskiego znajduje się Relikwiarz Cudu Eucharystycznego. Cud przemiany Hostii w Cząstkę Ciała Pańskiego miał miejsce 12.10.2008 i do dziś relikwiarz jest wystawiony dla przybywających pielgrzymów w kościele. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 5: 
Śniadanie, przejazd do Niepokalanowa- Sanktuarium NMP Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask i św. Maksymiliana Marii Kolbego, w godzinach popołudniowych wyjazd do Wrocławia, zakończenie pielgrzymki w godzinach późnowieczornych.

W cenie:

 • 4 noclegi w hotelach, pokoje 2-, 3- osobowe z łazienkami
 • 4 sniadania i 4 obiadokolacje
 • przejazd autokarem turystycznym
 • opieka pilota wycieczek
 • opieka duszpasterska
 • rezerwacja Mszy św. dla grupy

Uwagi:

Cena nie zawiera:

 • opłat za przewodników lokalnych, biletów wstępu wg programu, opłat parkingowych: ok. 100 zł./os, płatne u pilota w autokarze
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - opłata obligatoryjna 2 zł/os.
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy - opłata obligatoryjna 2 zł/os.

 

UWAGA:

kalkulacja programu zakłada wyjazd z okolic Wrocławia, inne miejsca wyjazdowe na zapytanie

Plan:

Galeria:

POLSKA WSCHODNIA
/1
POLSKA WSCHODNIA
/2
POLSKA WSCHODNIA
/3
POLSKA WSCHODNIA
/4
POLSKA WSCHODNIA
/5
POLSKA WSCHODNIA
/6

Terminy

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...