Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

PIELGRZYMKA DO FATIMY AUTOKAR (PRZEJAZD) + SAMOLOT (POWRÓT)

Portugalia / Portugalia / Fatima / Portugalia / Fatima / Fatima

PIELGRZYMKA DO FATIMY AUTOKAR (PRZEJAZD) + SAMOLOT (POWRÓT)

Profil: pielgrzymka, zagraniczne

Cena: na zapytanie

wyżywienieHB
termin / Na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

 • tel. 71 329 55 11
 • kom. 609 957 575
 • Poniedziałek - Czwartek 9:00-17:00
  Piątek 12:00-17:00

Opis:

LA SALETTE – AVIGNON - CARCASSONNE - LOURDES – OVIEDO –SANTIAGO DE COMPOSTELLA –  BRAGA – PORTO - AJUSTEL – FATIMA –NAZARE – BATALHA – LIZBONA 

 

Dzień 1: Wyjazd z ustalonego miejsca przejazd przez Niemcy na nocleg tranzytowy w hotelu na terenie Francji – kolacja we własnym zakresie.

Dzień 2: Po śniadaniu wyjazd do ARS– Sanktuarium Matki Boże Saletyńskiej położone w Alpach na wysokości 1800 m. n.p.m. Popołudniowy pobyt w sanktuarium, obiadokolacja. Nocleg w okolicy Grenoble.

Dzień 3: Śniadanie, przejazd do Avignon, zwiedzanie katedry, ogrody papieskie następnie przejazd do Carcassonne – zwiedzanie średniowiecznego miasta (lista UNESCO). Obiadokolacja i nocleg w Lourdes.

Dzień 4: Śniadanie i zwiedzanie Lourdes, udział we mszy św., droga krzyżowa, Grota Objawień, Bazylika Górna, Krypta, Bazylika Różańca Świętego. Zwiedzanie miejsc związanych z życiem Bernadetty Soubirous, Młyn Bolly miejsce urodzenia i zamieszkania, Cachot – ciemnica, w której mieszkała rodzina Soubirous w czasie objawień, kościół parafialny gdzie ochrzczona została Bernadetta. O godz. 17.00 udział w procesji z Błogosławieństwem Chorych, obiadokolacja, o 21.00 udział w procesji ze świecami. Nocleg.

Dzień 5: Wczesne śniadanie, przejazd do Santiago de Compostela. Po drodze krótkie zwiedzanie Oviedo: Katedra San Salvador zbudowana w latach 1388- 1528 w stylu gotyku płomienistego. W skarbcu katedry przechowywana jest bezcenna relikwia – Chusta z Oviedo, którą według tradycji otarto twarz Jezusa zaraz po Jego śmierci i zdjęciu z krzyża. Obiadokolacja i nocleg w Santiago.

Dzień 6: Po śniadaniu zwiedzanie Santiago, nawiedzenie Bazyliki Świętego Jakuba Apostoła. Udział we Mszy świętej, nawiedzanie krypty z relikwiami Św. Jakuba. Ok.12.00 wyjazd do Bragi podejście do Sanktuarium Bom Jezus - Dobrego Jezusa, pięknie położony na wzgórzu kościół z XVIII w. z panoramą na miasto. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Porto.

Dzień 7: Śniadanie, zwiedzanie Porto miasto położone nad rzeką Duoro z piekna starówką, rejs po rzece oraz możliwość degustacji miejscowego porto. Przejazd do Fatimy, spacer do sanktuarium, obiadokolacja, udział w procesji różańcowej – światła, nocleg.

Dzień 8: Śniadanie. Zwiedzanie miejsc związanych z objawieniami Cova da Iria, Bazylika, Droga krzyżowa, miejsce ukazania Anioła Stróża, Ajustrel – miejscowość, w której mieszkały Łucja, Hiacynta i Franciszek. Zwiedzanie ich domów rodzinnych. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 9: Śniadanie. W godzinach południowych wyjazd nad Ocean Atlantycki do miejscowości Nazare. W trakcie krótki postój w Batalha. Powrót do Fatimy do obiadokolację i nocleg.

Dzień 10: Po śniadaniu przejazd do Lizbony. Zwiedzanie stolicy Portugalii m.in.: Wieża Bellem, Mozaika Róży Wiatrów, Pomnik Odkrywców, kościół w miejscu urodzenia św. Antoniego oraz Katedra Se. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 11: Śniadanie w hotelu lub w formie pakietu (w zależności od godziny wyjazdu). Wyjazd na lotnisko. Wylot do Polski

W cenie:

 • przejazd autokarem wg programu,
 • 10 noclegów w hotelu **/*** (pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami),
 • śniadania i obiadokolacje wg programu,
 • opieka pilota wycieczek zagranicznych,
 • ubezpieczenie NNW, KL,
 • przelot z Lizbony do Polski

Uwagi:

Cena nie obejmuje:

 •  biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i opłaty przewodników lokalnych, zestawy słuchawkowe na całej trasie: 100 €/os.

Plan:

Galeria:

PIELGRZYMKA DO FATIMY AUTOKAR (PRZEJAZD) + SAMOLOT (POWRÓT)/1
PIELGRZYMKA DO FATIMY AUTOKAR (PRZEJAZD) + SAMOLOT (POWRÓT)/2
PIELGRZYMKA DO FATIMY AUTOKAR (PRZEJAZD) + SAMOLOT (POWRÓT)/3
PIELGRZYMKA DO FATIMY AUTOKAR (PRZEJAZD) + SAMOLOT (POWRÓT)/4
PIELGRZYMKA DO FATIMY AUTOKAR (PRZEJAZD) + SAMOLOT (POWRÓT)/5
PIELGRZYMKA DO FATIMY AUTOKAR (PRZEJAZD) + SAMOLOT (POWRÓT)/6
PIELGRZYMKA DO FATIMY AUTOKAR (PRZEJAZD) + SAMOLOT (POWRÓT)/7
PIELGRZYMKA DO FATIMY AUTOKAR (PRZEJAZD) + SAMOLOT (POWRÓT)/8
PIELGRZYMKA DO FATIMY AUTOKAR (PRZEJAZD) + SAMOLOT (POWRÓT)/9
PIELGRZYMKA DO FATIMY AUTOKAR (PRZEJAZD) + SAMOLOT (POWRÓT)/10

Terminy

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...