Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

Pielgrzymka do Fatimy 

samolot (przelot) + autokar (powrót)

Portugalia / fatima / Fatima / Portugalia / Fatima / Fatima

Pielgrzymka do Fatimy samolot (przelot) + autokar (powrót)

NOWOŚĆ

Profil: aktywnie, pielgrzymka, wycieczka, zagraniczne

Cena: 4 950 zł + 150 €

Rezerwuj Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

 • tel. 71 329 55 11
 • kom. 609 957 575
 • Poniedziałek - Czwartek 9:00-17:00
  Piątek 12:00-17:00

Opis:

Dzień 1:
Przejazd na lotnisko, przelot do Portugalii, transfer do hotelu, nocleg.

Dzień 2:

Śniadanie, wyjazd do miejscowości Coimbra – średniowieczna, romańska katedra, najstarszy portugalski uniwersytet. Następnie przejazd do Tomar- klasztor Zakonu Chrystusa zbudowany przez Templariuszy, obecnie wpisany na listę UNESCO. Obiadokolacja i nocleg w Fatimie.
Dzień 3:

Śniadanie. Zwiedzanie miejsc związanych z objawieniami Cova da Iria, Bazylika, Droga krzyżowa, miejsce ukazania Anioła Stróża, Ajustrel – miejscowość, w której mieszkały Łucja, Hiacynta i Franciszek. Zwiedzanie ich domów rodzinnych. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4:

Śniadanie. W godzinach południowych wyjazd nad Ocean Atlantycki do miejscowości Nazare. W trakcie krótki postój w Batalha. Powrót do Fatimy do obiadokolację i nocleg.

Dzień 5:

Śniadanie, wyjazd do Lizbony, zwiedzanie: Kościół św. Antoniego, Wieża Bellem, Pomnik Odkrywców, Most 24 Kwietnia ze statuą Chrystusa Króla, kościół w miejscu urodzenia św. Antoniego. Powrót do Fatimy na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6:

Śniadanie, wyjazd do Bragi- podejście do Sanktuarium Bom Jezus- Dobrego Jezusa, pięknie położony na wzgórzu kościół z XVIII w. z panoramą na miasto. Nastepnie przejazd do Santiago de Compostella i nawiedzenie Bazyliki Świętego Jakuba Apostoła, trzeciego pod względem ważności po Jerozolimie  i  Rzymie miejsca pielgrzymkowego w świecie chrześcijańskim. Udział we Mszy świętej, nawiedzanie krypty z relikwiami Św. Jakuba. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7:

Wczesne śniadanie, całodzienny przejazd do Lourdes. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 8:

Śniadanie i zwiedzanie Lourdes, udział we mszy św., droga krzyżowa, Grota Objawień, Bazylika Górna, Krypta, Bazylika Różańca Świętego. Zwiedzanie miejsc związanych z życiem Bernadetty Soubirous, Młyn Bolly miejsce urodzenia i zamieszkania, Cachot – ciemnica, w której mieszkała rodzina Soubirous w czasie objawień, kościół parafialny gdzie ochrzczona została Bernadetta. O godz. 17.00 udział w procesji z Błogosławieństwem Chorych, obiadokolacja, o 21.00 udział w procesji ze świecami. Nocleg.

Dzień 9:

Śniadanie, przejazd do Carcassonne – zwiedzanie średniowiecznego, warownego miasta (lista UNESCO), następnie do Avignon, zwiedzanie katedry, ogrody papieskie. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Grenoble.

Dzień 10:

Po śniadaniu wyjazd do La Salette – Sanktuarium Matki Boże Saletyńskiej położone w Alpach na wysokości 1800 m. n.p.m. Całodzienny pobyt, udział w nabożeństwie. W godzinach wieczornych wyjazd do Polski (podróż ok. 20 godzin).

Dzień 11:

Przyjazd do kraju w godzinach popołudniowych.

W cenie:

 • przejazd autokarem wg programu,
 • 9 noclegów w hotelu **/*** (pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami),
 • śniadania i obiadokolacje wg programu,
 • opieka pilota wycieczek zagranicznych,
 • ubezpieczenie NNW, KL,
 • przelot samolotem

Uwagi:

Cena nie obejmuje:

 •  biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i opłaty przewodników lokalnych, zestawy słuchawkowe na całej trasie: 150 €/os.

Plan:

Galeria:

Pielgrzymka do Fatimy 

samolot (przelot) + autokar (powrót)
/1
Pielgrzymka do Fatimy 

samolot (przelot) + autokar (powrót)
/2
Pielgrzymka do Fatimy 

samolot (przelot) + autokar (powrót)
/3
Pielgrzymka do Fatimy 

samolot (przelot) + autokar (powrót)
/4
Pielgrzymka do Fatimy 

samolot (przelot) + autokar (powrót)
/5
Pielgrzymka do Fatimy 

samolot (przelot) + autokar (powrót)
/6

Terminy

please wait...

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...