Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

Francja

Francja / Francja / Francja

Francja

Profil: wycieczka, zagraniczne

Cena: na zapytanie

wyżywienieHB
termin / Na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

 • tel. 71 329 55 11
 • kom. 609 957 575
 • Poniedziałek - Czwartek 9:00-17:00
  Piątek 12:00-17:00

Opis:

Dzień 1:
Przylot do Paryża.

Dzień 2:
Amiens – Rouen – Lisieux. Śniadanie. Wyjazd do Amiens. Zwiedzanie katedry – jednej z najwspanialszych budowli francuskiego gotyku. Przejazd do Rouen, miejsca męczeńskiej śmierci św. Joanny d’Arc, msza św., następnie zwiedzanie katedry i wyjazd do Lisieux. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3:
Lisieux. Śniadanie. Zwiedzanie bazyliki, domu rodzinnego św. Teresy, muzeum; katedry św. Piotra; Karmelu w Lisieux; msza św., czas na modlitwę osobistą; wspólna droga krzyżowa przy bazylice; obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4:
Lisieux – Mont St. Michel – Pontmain. Msza św. w Karmelu; śniadanie; przejazd na półwysep Cotentin, zwiedzanie klasztoru Mont St. Michel – niezwykły obiekt architektury gotyckiej. Ta, tzw. „Wyspa Zagrożona od Morza”, chroniona jest mieczem swojego rotektora, którego złocony pomnik wznosi się na samym szczycie katedry, a widoczny jest z każdego punktu na brzegach zatoki. Główna i właściwie jedyna ulica miasta, Grand Rue zabudowana jest kamieniczkami pamiętającymi XV wieku; przejazd do Pontmain do Sanktuarium Matki Bożej Gwiaździstej, Zwiastunki Nadziei; zwiedzanie; powrót do Lisieux; obiadokolacja; nocleg.

Dzień 5:
Lisieux – Deauville. Śniadanie. Msza św. w bazylice, czas na modlitwę osobistą; wyjazd do Deauville (w zależności od pogody) możliwość wypoczynku na plaży w prestiżowym nadmorskim francuskim kurorcie; powrót do Lisieux; obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6:
Sées – Alençon – Montligeon. Śniadanie; przejazd do Sées, biskupiego miasta z V wieku, miejsca częstych pielgrzymek rodziców św. Teresy z Lisieux, św. Zelii i Ludwika Martin; zwiedzanie katedry NMP i bazyliki Niepokalanego Poczęcia; przejazd do Alençon, miejsca urodzin i chrztu św. Teresy od Dzieciątka Jezus, zwiedzanie; msza św.; przejazd do sanktuarium Matki Bożej Wyzwolicielki i Pocieszycielki Strapionych w Montligeon, Patronki dusz czyśćcowych, zwiedzanie bazyliki, czas na modlitwę; przejazd do hotelu w okolicach Paryża; zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7:
Paryż. Śniadanie; wyjazd do Paryża na całodzienne zwiedzanie: katedra Notre Dame (z zewnątrz), kaplica Cudownego Medalika przy Rue du Bac; msza św., Pola Elizejskie; spacer po dzielnicy Montmartre i bazylika Sacre Coeur; rejs po Sekwanie. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Dzień 8 Wylot do Polski.

W cenie:

 • przelot
 • noclegi i wyżywienia
 • opiekę pilota
 • ubezpieczenie NNW, KL

Uwagi:

Cena nie zawiera:

 • opłaty przewodników lokalnych,
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów

Plan:

Galeria:

Francja/1
Francja/2
Francja/3
Francja/4

Terminy

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...